Hakkımızda

Işık Hukuk Bürosu, hukuk alanında, birlikten güç doğar anlayışı çerçevesinde hukukçuların bir çatı altında toplanarak çalışmak suretiyle, daha verimli neticeler alabileceklerini bundan 40 yıl evvel düşünerek, bugünkü anlayıştaki hukuk bürosu oluşumlarının temelini hayata geçiren Av. Işık İşgüden tarafından kurulmuştur.

Dürüstlük, müvekkil memnuniyeti, avukat-müvekkil ilişkisinde ticari ve özel hayata ilişkin her türlü bilginin saklanması ile gelişmeler hakkında müvekkili bilgilendirme ve müvekkil haklarının önceliği bizim için en önemli ölçütlerdir.

Işık Hukuk Bürosu, modern hayatın ihtiyaçları çerçevesinde, müvekkillerimizin mevcut hukuki sorunlarını çözme veya doğabilecek hukuki sorunlar için gerekli tedbirleri alma ilkesini varolma sebebi görerek hareket etmektedir.

Hukuki hünerlerimizin dayanağı, tecrübe ve bilgi ile teknoloji ve günceli takip etmemizdir. Başarı bugünden yarını anlamak ve yarına hazırlık yapmakla başlar.

Biz Işık Hukuk Bürosu olarak, müvekkillerimizin sorunlarını ve bu sorunlarına çözüm beklediklerini biliyor ve buna göre bugünden sorunların oluşmasını önlüyor veya mevcut sorunlarına çözümler bulup onları uygulamaya başlıyoruz. Müşterilerimizin istediği çözümlerin günlük veya geçici çözümler olmadığının farkında olup, çözümlerimizle o sorunların yeniden oluşmasına engel oluyoruz.

Ayrıca şunun da farkındayız ki; eğer biz hukuk dünyasında önde, ilerde olursak bizim müvekkil ve müşterilerimiz de bizimle önde, ilerde olurlar.

Işık Hukuk Bürosu © 2015 Tüm hakları saklıdır.